Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 05-09-2017

Zaproszenie dla nauczycieli i edukatorów przyrodniczo - leśnych

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach szkoleniowych pn. „Na sześciu nogach czyli w królestwie owadów” z zakresu entomologii dofinansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, w ramach realizacji projektu pn. „Cykl działań z zakresu ochrony przyrody i edukacji ekologicznej
w Lasach Miejskich w roku 2017”.

więcej »

dodano 01-09-2017

Tysiące nowych roślin na Cmentarzu Zachodnim

Cmentarz Zachodni przy ulicy Bronowickiej, podobnie jak dzisiejszy Cmentarz Centralny, ma być przepięknym parkiem bogatym w wiele gatunków drzew i krzewów. Ogłoszony właśnie został przetarg na zagospodarowanie tego miejsca poprzez dosadzenie tysięcy imponujących roślin. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, nekropolia będzie bardziej zielona.

więcej »

dodano 29-08-2017

Samochód, żaglówka oraz samolot na kąpieliskach

Punkty spotkań umieszczone przed paroma tygodniami na terenie kąpieliska na Głębokim oraz na Arkonce przyjęły się doskonale. Mieszkańcy prosili, by takie same tablice ustawić również na Dziewokliczu i w Dąbiu. Prośbo oto została spełniona.

więcej »

dodano 28-08-2017

Rozpoczęły się odbiory Ekoportu

„Zielony Ekoport” przy zbiegu ulic Harcerzy oraz Arkońskiej jest już skończony, trwają jego odbiory. Obiekt udostępniony zostanie mieszkańcom we wrześniu. Będzie znacząco różnił się od wszystkich pozostałych.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 156   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia