Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 19-10-2017

Tysiące nowych roślin na cmentarzu. Rozpoczęły się nasadzenia

Na Cmentarzu Zachodnim przy ulicy Bronowickiej rozpoczęły się kolejne nasadzenia zieleni. Do końca listopada nekropolii przybędzie kilka tysięcy przepięknych roślin.

więcej »

dodano 19-10-2017

Kolejny raz zniszczyli Park Majowe

Jest jedną z największych ozdób nie tylko Prawobrzeża, ale całego naszego miasta. Otwarty we wrześniu Park Majowe, który powstał całkowicie od zera – na zapuszczonej i dotąd niezagospodarowanej działce u zbiegu ulic Iwaszkiewicza i Andrzejewskiego kolejny raz został zniszczony.

więcej »

dodano 17-10-2017

Powstaje wybieg dla szczeniaków

Już niebawem mieszkańcy będą mogli wyprowadzać swoje pupile na teren nowego, ogrodzonego wybiegu. Powstaje on przy Jeziorze Szmaragdowym. Nie będzie to jednak typowe miejsce relaksu dla dorosłych psiaków. Szczecińscy leśnicy odpowiedzialni za inwestycję zdecydowali, że na tym samym terenie przygotują drugi wybieg – mniejszy. Dlaczego? By mogły z niego korzystać również szczeniaki i czworonogi mniejszych rozmiarów.

 

więcej »

dodano 13-10-2017

1500 roślin w Cichym Zakątku

W poniedziałek o godzinie 11:15 szczecińscy uczniowie wezmą udział w otwarciu Ptasiego Zakątka na terenie dawnej strzelnicy w Kijewie. Dobiega końca trwająca od lipca inwestycja. Trwa sadzenie roślin.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4  [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 161   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia