Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 12-10-2017

Poradziliśmy sobie z Barszczem Sosnowskiego

Można śmiało powiedzieć, że Szczecin idealnie poradził sobie w tym roku z Barszczem Sosnowskiego. Za nami sześć zabiegów: mechanicznych i chemicznych. Mimo dziesiątek zgłoszeń od mieszkańców – żadne z nich się nie potwierdziło. Nie ujawniono żadnych nowych lokalizacji z występowaniem śmiertelnie groźnej rośliny. Co więcej – w dotychczas wskazanych miejscach barszczu jest coraz mniej.

więcej »

dodano 11-10-2017

Tak zmienia się kolejny park

Trwa kolejny, V już etap przebudowy parku im Stanisława Nadratowskiego znajdującego się przy ulicy Malczewskiego. Wykonawca jest w trakcie budowy odwodnienia. Niebawem przystąpi do remontu schodów. Na koniec, w wyremontowanej części, ustawiony zostanie plac zabaw.

więcej »

dodano 10-10-2017

Wystartowały prace. Na pierwszy rzut ? aleja Górna

Rozpoczął się wielki remont alejek na Cmentarzu Centralnym. Do końca października nową nawierzchnię zyska kolejny kilometr najbardziej zniszczonych dróg. Tymczasem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

więcej »

dodano 09-10-2017

Ponad 100 ton śmieci w lasach miejskich

Nie ma tygodnia, by szczecińscy leśnicy nie wywozili z lasów pełne samochody odpadów pochodzących z dzikich wysypisk śmieci. Nie ma też tygodnia, by nie naprawiali zniszczonych bądź spalonych ławek, koszy czy wiat rekreacyjnych. Do października uprzątnęli ze swoich terenów blisko 110 ton odpadów!

 

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5  [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 161   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia