Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 11-09-2017

Zachwycający Park Majowe!

Rozpoczęły się odbiory jednego z najpiękniejszych parków w naszym mieście – Parku Majowe. Na dwóch hektarach zasadzono mnóstwo zieleni. Przygotowano też wiele atrakcji.

więcej »

dodano 06-09-2017

Park w centrum miasta będzie jeszcze piękniejszy

Park im. Stanisława Nadratowskiego przy ulicy Malczewskiego zostanie rozbudowany. Niebawem rozpocznie się zagospodarowania tego terenu. Tym razem przygotowane będą m.in. niespodzianki dla dzieci.

więcej »

dodano 05-09-2017

Zaproszenie dla nauczycieli i edukatorów przyrodniczo - leśnych

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach szkoleniowych pn. „Na sześciu nogach czyli w królestwie owadów” z zakresu entomologii dofinansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, w ramach realizacji projektu pn. „Cykl działań z zakresu ochrony przyrody i edukacji ekologicznej
w Lasach Miejskich w roku 2017”.

więcej »

dodano 01-09-2017

Tysiące nowych roślin na Cmentarzu Zachodnim

Cmentarz Zachodni przy ulicy Bronowickiej, podobnie jak dzisiejszy Cmentarz Centralny, ma być przepięknym parkiem bogatym w wiele gatunków drzew i krzewów. Ogłoszony właśnie został przetarg na zagospodarowanie tego miejsca poprzez dosadzenie tysięcy imponujących roślin. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, nekropolia będzie bardziej zielona.

więcej »

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8  [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 161   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia