Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 27-11-2017

Powstaje nietypowy plac zabaw

W nowym Parku Majowe znajdującym się na Prawobrzeżu, u zbiegu ulic Andrzejewskiego oraz Iwaszkiewicza, stawiany jest plac zabaw dla osób niepełnosprawnych.

więcej »

dodano 23-11-2017

"Galeria Szpargałek". Już niebawem otwarcie miejsca dla poszukiwaczy "skarbów"

Narty, zabawki, sprzęty AGD, RTV i meble. Wszystko w dobrym albo bardzo dobrym stanie. To, i wiele innych rzeczy, będą mogli nabyć w Ekoporcie przy ulicy Harcerzy wszyscy, którzy wesprą wybraną organizację pożytku publicznego. W ten sposób liczymy na duże i bezpośrednie wsparcie  np. dla hospicjum, schroniska dla zwierząt oraz innych.

więcej »

dodano 22-11-2017

Rekordzista w "Książce na wynos". Mamy już ponad 1000 książek!

W Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej jest już ponad 1000 książek! Przynieśli je przez niecałe dwa tygodnie mieszkańcy Szczecina. Tyle samo zabrali do domu, zupełnie za darmo. Dotychczasowym rekordzistą została jednak osoba, która w środę przyniosła ponad… 300 różnych książek!

więcej »

dodano 20-11-2017

Budowa parkingu zakończona przed terminem

Mieszkańcy osiedla Bandurskiego mogą już korzystać z nowego parkingu, który powstał przy skrzyżowaniu ulic Przyjaciół Ronda i Przyjaciół Żołnierza. Nowy plac ozdobiły także drzewa.

więcej »

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 161   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia