Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 10-10-2017

Wystartowały prace. Na pierwszy rzut ? aleja Górna

Rozpoczął się wielki remont alejek na Cmentarzu Centralnym. Do końca października nową nawierzchnię zyska kolejny kilometr najbardziej zniszczonych dróg. Tymczasem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

więcej »

dodano 09-10-2017

Ponad 100 ton śmieci w lasach miejskich

Nie ma tygodnia, by szczecińscy leśnicy nie wywozili z lasów pełne samochody odpadów pochodzących z dzikich wysypisk śmieci. Nie ma też tygodnia, by nie naprawiali zniszczonych bądź spalonych ławek, koszy czy wiat rekreacyjnych. Do października uprzątnęli ze swoich terenów blisko 110 ton odpadów!

 

więcej »

dodano 06-10-2017

W Zdrojach bez utrudnień

Przed 1 listopada na cmentarzu w Zdrojach nie ma już żadnych utrudnień. Na jednej z głównych alejek, na której do tej pory tworzyły się gigantyczne kałuże znalazło się odwodnienie. Dodatkowo ułożona została równa, utwardzona nawierzchnia. Zadanie kosztowało 72,800 złotych.

więcej »

dodano 06-10-2017

Na Cmentarzu Centralnym startuje remont alejek

Rozpoczyna się remont alejek na Cmentarzu Centralnym. Do końca października zmieni się m.in. aleja prowadząca od Bramy Głównej do samej kaplicy.

więcej »

« poprzednie 1  [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 156   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia