Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 30-06-2009

Ogrodzenie na Szmaragdowym

Nowe nietypowe, drewniane ogrodzenie powstaje przy jeziorze Szmaragdowym. Ostatnie prowadzone prace przy wzmocnieniu skarp przy mostku widokowym prowadzone były przed jedenastu laty. Przez ten czas drewniane elementy zamontowane w ziemi zbutwiały i zmurszały. Aktualnie powstaje stylizowane na dawne słowiańskie ogrodzenia ogrodzenie z bali sosnowych zakończonych grotem.

więcej »

dodano 22-06-2009

Pozbądź się azbestu ze swojego dachu

Pozbądź się azbestu ze swojego dachu. Nie będziesz musiał zapłacić za jego transport i utylizację. Wyręczy Ci w tym miasto. Zgłoś się do Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie - pomożemy Ci pozbyć się rakotwórczego materiału.

 

więcej »

dodano 22-06-2009

Dzikie wysypiska

Ponad 30 dzikich wysypisk śmieci zostanie wkrótce zlikwidowanych na Wyspie Puckiej. W tym roku miasto przeznaczyło na ten cel 80 tys. złotych. Pozwoli to na likwidację kilkudziesięciu miejsc nielegalnego składowania odpadów. To kolejna tego typu akcja.

więcej »

dodano 14-06-2009

Szczeciński park linowy Tarzania zaprasza

Pierwszy w Szczecinie i okolicy park linowy Tarzania zaprasza amatorów wspinaczki. Czekają tu na nich trzy trasy o różnym stopniu trudności. Tarzania jest propozycja dla miłośników mocnych wrażeń. Ryzyko jest jednak w pełni kontrolowane.

więcej »

« poprzednie 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155  [156] następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia