Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 16-11-2017

Powstaje nowy, oświetlony wybieg dla psów

Krzaki, gruz, wysypisko śmieci. Generalnie wielki bałagan. Takie widoki do tej pory towarzyszyły działce znajdującej się na Osiedlu Majowym – przy ulicy Botanicznej. Teraz to się zmieni. Rozpoczyna się bowiem budowa nowego wybiegu dla psów.

więcej »

dodano 15-11-2017

Setki lektur w "Książce na wynos"

Książka na wynos przypadła do gustu mieszkańcom Szczecina. W niewiele ponad tydzień do specjalnego pomieszczenia znajdującego się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej przynieśli kilkaset niepotrzebnych już książek. Skorzystali z nich inni, którzy za darmo zabierali lektury do domu. A można tam znaleźć prawdziwe perełki…

więcej »

dodano 09-11-2017

Park im. Nadratowskiego z kolejnymi atrakcjami

V etap przebudowy parku im. Stanisława Nadratowskiego wkracza w decydującą fazę. Do końca listopada mieszkańcy będą mogli korzystać z nowych atrakcji.

więcej »

dodano 07-11-2017

"Książka na wynos" w Szczecinie. Raj dla miłośników książek

Koniec z wyrzucaniem na makulaturę książek czy komiksów. Wystartowało miejsce w Szczecinie, gdzie każdy może oddać przeczytane i niepotrzebne już lektury, również podręczniki, książki beletrystyczne, branżowe, czasopisma, książeczki i kolorowanki dla dzieci. Na miejscu można wybrać coś w zamian dla siebie. Zupełnie za darmo!

więcej »

« poprzednie 1 2  [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 161   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia