Edukacyjna Pracownia Przyrodnicza

Edukacja Pracownia Przyrodniczym

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Cmentarze w Szczecinie

Cmentarze w Szczecinie

Monitoring

cmentarze

Biuletyn Informacji Publicznej

BIP

Obsługa techniczna
ALFA TV

dodano 17-10-2017

Powstaje wybieg dla szczeniaków

Już niebawem mieszkańcy będą mogli wyprowadzać swoje pupile na teren nowego, ogrodzonego wybiegu. Powstaje on przy Jeziorze Szmaragdowym. Nie będzie to jednak typowe miejsce relaksu dla dorosłych psiaków. Szczecińscy leśnicy odpowiedzialni za inwestycję zdecydowali, że na tym samym terenie przygotują drugi wybieg – mniejszy. Dlaczego? By mogły z niego korzystać również szczeniaki i czworonogi mniejszych rozmiarów.

 

więcej »

dodano 11-10-2017

Tak zmienia się kolejny park

Trwa kolejny, V już etap przebudowy parku im Stanisława Nadratowskiego znajdującego się przy ulicy Malczewskiego. Wykonawca jest w trakcie budowy odwodnienia. Niebawem przystąpi do remontu schodów. Na koniec, w wyremontowanej części, ustawiony zostanie plac zabaw.

więcej »

dodano 10-10-2017

Wystartowały prace. Na pierwszy rzut ? aleja Górna

Rozpoczął się wielki remont alejek na Cmentarzu Centralnym. Do końca października nową nawierzchnię zyska kolejny kilometr najbardziej zniszczonych dróg. Tymczasem prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

więcej »

dodano 06-10-2017

W Zdrojach bez utrudnień

Przed 1 listopada na cmentarzu w Zdrojach nie ma już żadnych utrudnień. Na jednej z głównych alejek, na której do tej pory tworzyły się gigantyczne kałuże znalazło się odwodnienie. Dodatkowo ułożona została równa, utwardzona nawierzchnia. Zadanie kosztowało 72,800 złotych.

więcej »

« poprzednie  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23   następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia